Centrum voľného času Včielka
Športovcov 904, Púchov
042/ 4631 628
cvc.vcielka@gmail.com

Hviezdoslavov Kubín 2015

MENU

 

  Hviezdoslavov Kubín 2015

Miesto  : CVČ Včielka Púchov                  

Dátum  : 20. 3. 2015 – I. kategória a divadielka

  23. 3. 2015 – II. a III. kategória

Počet zapojených škôl : 14

Počet súťažiacich vo všetkých kategóriách: 62

Po vypočutí si krásnych prednesov poézie a prózy, porota určila nasledovné poradie:

  1. I.                    kategória poézia
  1. Ivana Revúca                    ZŠ Lednické Rovne
  2. Tamara Ganátová           ZŠ Komenského Púchov
  3. Naďa Kozánková             ZŠ Mládežnícka Púchov                              

 

I. kategória próza

  1. Tobiáš Pekar                     ZŠ Komenského Púchov
  2. Marek Bernát                   ZŠ s MŠ Slovanská PU
  3. Nina Pišojová                   ZŚ s MŠ Záriečie

Monika Kováčová           CZŠ sv. Margity Púchov

 

DIVADIELKA :    1. Súbor Kolovrátok          ZŠ s MŠ Zubák

 

  1. kategória poézia :
  1. Viliam Kozánek                               ZŠ Mládežnícka Púchov
  2. Romana Halušková        ZŠ Komenského Púchov
  3. Michaela Ďurišová          ZŠ Gorazdova Púchov

 

  1. kategória próza :
  1. Krajské kolo sa uskutoční:

    28.4.2015 – divadielka a 30.4.2015 – Prednes poézie a prózy I. , II. a III. kategórie v ZŠ Bzince pod Javorinou.

     

     

    Jennifer Zahradová       ZŠ Gorazdova Púchov

  2. Vanesa Gabčanová        ZŠ s MŠ Záriečie
  3. Nina Rosinová                  ZŠ s MŠ Slovanská Púchov

 

  1. kategória poézia :                                                                  III.   kategória  próza :
  1. Petra Kazíková                 ZŠ Beluša                                   1. Laura Martinková   ZŠ Komenského PU
  2. Kristína Bizoňová            ZŠ Mládežnícka Púchov                       2. Tereza Lutišanová    ZŠ Slovanská PU
  3. Katarína Hrebíková        ZŠ Komenského Púchov                     3. Mária Krchňavá         ZŠ Zubák